Sepetli Vinç

NKV Vinç & Oto Kurtarma Sepetli Vinç kapsamında farklı klasmanlarda sizlere sepetli vinç hizmeti vermeye devam ediyor.22 metreden başlayan 37 metreye kadar ilerleyen Platform parkur sahibiyiz.

Çıkmak istediğiniz yüksekliğe göre kategorilerde Platform kiralayabilirsiniz. Sizlerin de bildiği gibi sepetli vinçler merdiven gibi araçlarla çıkılmayacak yerlerde işlerinizi halletmek için vardır. Bazen 3 metre yükseklik dahi olsa öyle ters ve tehlikeli yerlerde iş yürütmeniz gerekir ki sepetli vinçe ihtiyaç duyarsınız.

Sepetli platform tabela asmak, dış cephe çalışmaları, reklam çalışmaları, bina temizlikleri gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan bir araçtır. Üstünde rahatlıkla iki kişi çalışabilir. Bir sepetli vinçin aktif şekilde kullanılabilmesi için operatör ve sepette çalışacak kişi olmak üzere minimum iki kişi gereklidir.

Sepetli vinçlerin çalışmasına engel olabilecek yegâne şey hava şartlarıdır. Belli bir mesafeye kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamakla birlikte yüksek mesafelerde yağışlı ve fırtınalı havalar sorun çıkarabilmektedir. O yüzden çalışma günü seçilmeden önce hava durumuna bakılarak açık havalar tespit edilerek seçilirse işin hızı, güvenliği ve sağlığı açısından çok daha iyi olacaktır.

Sepetli platform kapsamında ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve günü hakkında bizleri aradığınız takdirde müşteri temsilcimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.