Manlift

NKV Vinç & Oto Kurtarma Manlıft kapsamında farklı klasmanlarda sizlere manlıft alanında farklı metrelerle hizmet vermeye devam ediyor. 10 Metreden başlayan 16 Metreye kadar ilerleyen manlıft parkur sahibiyiz.

İnsan gücünün yetersiz olduğu sektörlerin başında olan inşaat sektöründe pek çok zaman ihtiyaç duyulur. Düz yukarı aşağı hareket eden düz platformlar daha fazla kaldırma kapasitesi ve kepçeli asansörlerden daha büyük çalışma alanları sunduklarından birden fazla kişiyi veya büyük miktarda ekipmanı veya ürünü yukarı ve aşağı taşımak için en iyisidir. Makaslı kaldırıcılar sadece dikey olarak hareket eder.

Bununla birlikte genellikle daha büyük platformlar ve kaldırma kapasiteleri sunarlar. Daha büyük platformlar malzeme ve personel için daha fazla alan sağlar. Bu özelliği nedeniyle makaslı manlıft ile çalışmak işçilerin lifti yeniden konumlandırmadan daha büyük bir çalışma alanına girmelerine izin verir. Manlıft kapsamında ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve günü hakkında bizleri aradığınız takdirde müşteri temsilcimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.