Hakkımızda

Firmamızın amacı; En yüksek kalitede hizmeti en kısa zamanda güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektir. Çünkü insanımız için zaman ve güven çok değerlidir. Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Tecrübesini özel ve resmi kurumlarda büyük ve sayılı projelerden almıştır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, sektörüne uygun çözümler üretebilmesi ve uygulama alanında ki yelpazeyi ve parkuru güçlendirmiştir. Bugüne kadar kalite ve güven prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirdiği projelerde uluslararası standartlardaki kalite ve güven anlayışını korumuştur.

Düzce N K V Vinç Oto Kurtarma arkasındaki geniş tecrübesinin verdiği güç ve sizlerden aldığı güvenle sektördeki çalışmalarına devam edecektir. Güncel talep gören Oto Kurtarma sektöründe bütün alanda güven, huzur ve yüksek kalitesi ile yıllar boyunca hizmet vermektedir.

Neden Biz ?


Düzce Vinç Kiralama - NKV Vinç ve Oto kurtarma Firma olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak, vinç ve oto kurtarıcı sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir.

Yıllardan beri süre gelen müşteri odaklı yaklaşım ile Hizmet sektöründe başarılı etkin ve verimli bir organizasyon oluşturarak Müşterilerimizin vinç ihtiyaçlarına tam ve yeterli olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve doğru zamanda güvenli şekilde karşılamayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.