Forklift

NKV Vinç & Oto Kurtarma Forklıft kapsamında farklı klasmanlarda sizlere forklıft alanında farklı tonajlarda hizmet vermeye devam ediyor. 1,5 Tondan başlayan 7 Tona kadar ilerleyen forklıft parkur sahibiyiz.

İş makinelerinin sanayileşmenin de hızlanması ile kullanımı oldukça hızlı bir şekilde artmıştır. Kullanılan iş makinalarının arasında belki de en çok bilineni ve hatta sade vatandaşın dahi sıklıkla görmeye alışık olduğu forklıftlerin kullanım alanları da oldukça genişlemiş durumdadır. Bugün süpermarketlerde ve depolarda dahi karşımıza çıkmakta olan forklıftlerin, belirli tonajdaki yüklerin kaldırılması ve özellikle de kısa mesafeli alanlarda nakil işlemleri için kullanılmaktadır.

Benzer şekilde bu kısa mesafe alanda mobilitenin sağlanmasının ardından kimi yerlerde de belirli yüksekliğe kadar nakli için kullanılabilmektedir. forklıft çeşitleri genel anlamda tonaj miktarına göre sınıflandırılıp tercih edilmektedir. Forklıft kapsamında ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve günü hakkında bizleri aradığınız takdirde müşteri temsilcimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.